انیمیشن کارتحویل پروژه و هزینه رندرگیری شهریور سال 1402

تعرفه تریدی 1401

هر شات رندر از 50 هزار تومان الی 250 هزار تومان است .

انیمیشن هر ثانیه از 10 الی 200 هزار تومان است.

قیمت رندر دانشجویی : با کمترین هزینه

ارسال فایل از طریق فرم در پایین برگه

.

.

انیمیشن

انیمیشن در معماری فیلم کوتاهی است که فرد با دیدن آن سرانجامِ ساخت یک پروژه حتی اطراف آن را می‌بیند .

کیفیت انیمیشن ارائه شده و تصاویر آن به گونه‌ای است که انگار از پروژه به صورت واقعی فیلمبرداری شده است.

چنین ارائه‌ای به طراح و معمار کمک می‌کند تا ایرادات و نقص‌‌‌‌‌ها را برطرف و در جهت طراحی و اجرای باکیفیت‌تر سازه گام بردارند.

همچنین کارفرما، سرمایه گذار یاخریدار پروژه می‌توانند قبل از ساخت و اتمام کار، فیلمی از انتهای بنای ساخته شده را مشاهده کنند تا در صورت نیاز نظرات و ایده‌های خود را بیان کنند.

انیمیشن پارک

در ادامه با شرح کامل این موضوع سعی می‌کنیم با انیمیشن کار آشنا شوید.

انیمیشن کار کیست؟

ابتدا بدانیم انیمیشن چیست؟

واژه انیمیشن به معنای پویانمایی و حرکت تصاویر به صورت فیلم است در واقع ساخت یک ویدیوی کوتاه با استفاده از کنار هم قراردادن و مونتاژ کردن چندین عکس و تصاویر کامپیوتری را انیمیشن می‌گویند و فردی که این عملیات را انجام و ارائه می‌دهد انیمیشن کار است .

انجام این عملیلات با نرم افزارهای سه بعدی همچون لومیون( بهترین و مناسب‌ترین ابزار برای انیمیشن سازی است)،

تریدی مکس( تهیه انیمیشن با تریدیمکس به نسبت دیگر ابزارهای نامبرده دشوارتر است)،

اسکچاپ، اتوکد و رویت امکان پذیر است.ارائه انیمیشن یکی از نوین‌ترین راه‌کارها برای نشان دادن سازه‌ای است که طرح آن فقط بر روی کاغذ طراحی شده همانطور که قبل‌تر نیز اشاره کردیم چون ویدیو به صورت سه بعدی است .

معمار، مالک، خریداران یا هر فرد دیگر می‌تواند واقعیت بنا را قبل از ساخت و حضور یافتن در محل، درک کند یکی از مزیت‌های این انیمیشن‌ها که موجب واقعی به نظر رسیدن فیلم می‌شود.

این است که حتی فضای اطراف پروژه نیز مانند آدم‌ها، درخت‌ها، ساختمان‌ها و دیگر اشیای پیرامون سازه مورد نظر، قابل رؤیت و زنده هستند.

چگونه انیمیشن کار موفقی شوم؟

انیمیشن سازی در حرفه معماری و ساخت و ساز موفق می‌شود که از نرم افزارهای روز در حوزه ساختمانی استفاده کند .

برای انتخاب ابزار مناسب نیز بایستی منطقه کاری خود را مشخص کند چرا که ساختمان سازی در هر کشوری روند طراحی متفاوتی دارد مورد قابل ذکر دیگر در هنگام انتخاب نرم افزار توجه به کیفیت خروجی و رندر است .

زیرا هرچه ارائه انیمیشن باکیفیت‌تر و دارای وضوح بالایی باشد کار شما حرفه‌ای‌تر است لومیون، راینو و تریدی مکس جزء برنامه‌های باکیفیت و پیشرفته هستند که متناسب ساخت و ارائه انیمیشن معماری در کشور خودمان هستند .

در ضمن خوب است بدانید برای موفقیت لازم نیست حتماً طرحی پیچیده برای انیمیشن سازی طراحی کنید و تمام سعی و تلاش خود را متمرکز بر پیچیده نشان دادن صحنه و بخش‌ها کنید .

به گفته‌ای ساده‌تر فقط کافی است به سادگی اما باکیفیت بالا هر بخش را تبدیل به انیمیشن کنید زیرا هدف، درک بیینده از پروژه‌ای است که هنوز وجود خارجی و واقعی ندارد.

تحویل پروژه شما توسط پردیس سازه

پردیس سازه با فعالیتی 15 ساله و همچنین در اختیار داشتن مهندسان، طراحان و مشاوران عرصه‌های ساختمانی کلیه خدمات ساخت( از پی تا تحویل کلید) را با قیمتی توافقی و تعرفه‌های مناسب برعهده می‌گیرد .

در ضمن در صورت نیاز می‌توانید قبل از شروع به ساخت درخواست انیمیشن بنای خود را داشته باشید تا سرانجامِ سازه را مشاهده و در صورت دلخواه تقاضای تغییر طراحی، مصالح و متریال مورد استفاده را دهید.

علاوه بر این موارد امکان استفاده از مشاوره رایگان با مشاوران خبره برای شما جهت رفع ابهامات و کسب راهنمایی، فراهم است .

برای اطلاعات بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی انتهای برگه می‌توانید ارتباط برقرار کنید.

هزینه رندرگیری

به تصاویر و خروجی‌های سه بعدی توسط نرم افزارهای ساختمانی همچون تریدی مکس، لومیون و دیگر برنامه‌های مشابه رندر می‌گویند .

یعنی فعالیت‌های انجام شده نظیرِ مدل سازی‌ها، انیمیشن‌ها، نورپردازی‌ها و فعالیت‌هایی از این قبیل در خروجی‌ای به نام رندرینگ قابل رؤیت برای بیننده می‌شوند .

( برای کسب اطلاعات کامل‌تر رندر کار و لومیون را بخوانید)

هزینه رندر گیری قیمت ثابت و مشخص شده‌ای نیست چرا که مواردی در بالا و پایین شدن نرخ آن دخیل هستند نکات موثر بر قیمت ارائه رندر عبارت‌اند از :
  • کیفیت
  • ( هر چقدر پیکسل و رزولوشن تصاویر و فیلم بیشتر باشد خروجی با کیفیت بیشتری همراه است مسلماً چنین کیفیتی هزینه بالایی دارد اینکه کیفیت خروجی تا چه حدی باشد بتگی به نظر مشتری دارد یعنی مشتری بایستی تعین کند رزولوشن تصاویر چقدر باشد تریدی کار عزیز این نکته در تعین قیمت بسیار مهم است پس اگر لازم شد به طور دقیق برای مشتری توضیح دهید تا هنگام تصویه با مشتری دچار مشکل نشوید!)
  • رندر، خروجی چه نرم افزاری است
  • ( توجه داشته باشید که نرم افزارها توانایی‌ها و قدرت‌های متنوعی با کیفیت‌های مختلفی دارند هر چقدر رندر واقعی‌تر باشد هزینه رندرگیری بیشتر می‌شود مثلاً خروجی‌هایی که توسط ابزار تریدی مکس ارائه می‌شوند واقعی‌تر هستند البته درباره این مورد تجربه و فنِ تری دی کار حرف اول را می‌زند یعنی رندر فردی که با ابزارهای قدیمی کار می‌کند با فردی که تازه کار است اما با برنامه پیشرفته کار می‌کند واقعی‌تر هستند)
  • تعداد رندرها و زاویه دوربین
  • ( سرعت ارائه خروجی توسط ابزارهای قدیمی به طول می‌انجامد پس لطفاً تعداد رندرهای درخواستی توسط مشتری را دقیق مشخص کنید همچنین برای جلوگیری از مشاجره و بحث قبل از شروع رندرگیری از مشتری بخواهید زاویه دید مدنظر خود را اعلام کند چون در این باره مشکلات زیادی بوجود آمده‌اند و مشتری پس از مشاهده رندر در خصوص زاویه دید ناراضی بوده و بر سر هزینه پرداختی مشکلاتی بوجود آمده)

 بعد از مشخص شدن موارد فوق و دیگر درخواست‌های مشتری آنگاه می‌توان قیمت و هزینه رندرگیری را تعین کرد و نرخ آن با حذف مورد یا اضافه شدن نکته دیگر کاهش یا افزایش می‌یابد .

فرم درخواست رندر و انیمیشن

درخواست رندر و انیمیشن و برآورد هزینه !
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
گام 1 از 5
کارگاه؟

آموزش نرم افزار اسکچاپ

امتیاز شما به این برگه؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای