قیمت رندر و انیمیشن مهر سال 1402

سوالات متداول :

قیمت هر شات رندر چقدر است ؟

هر شات رندر 50 هزار تومان .

قیمت انیمیشن چقدر است ؟

انیمیشن هر ثانیه از 10 الی 200 هزار تومان است .

.

رندر و انیمیشن برج و لنداسکیپ

رندر و انیمیشن برج و لنداسکیپ

رندرگیری

رندرگیری (خروجی گرفتن) از طرح و یا رندرینگ یکی از مهمترین مراحل طراحی است که در یک پروژه وجود دارد ، زیرا در نهایت این رندر است که کار شما را ارائه می دهد و مدل نهایی برای طرح شماست و آن را به کارفرما و یا درخواست کننده نشان می دهد.

رندرینگ نهایی میزان تسلط شما و همچنین تلاش هایی که برای طرح خود کرده اید را نشان می دهد . لازم به ذکر است برای رندر گرفتن باید از سیستم های مخصوص و ویژه ای استفاده کرد که قیمت های بسیار بالا و متفاوتی دارند .

این سیستم ها را همه افراد نمی توانند تهیه کنند به همین جهت این مرسوم است که طراحان ، طرح های خود را انجام می دهند و برای رندرینگ نهایی ، طرح خود را به کسانیکه این سیستم ها را در دسترس دارند می سپارند تا رندر نهایی طرحشان را تحویل گیرند .

باید د انست که لزوما هر فردی که این سیستم ها را داشته باشد فرد مناسبی برای انجام رندرگیری مناسب نمی باشد ،شما برای طراحی که ارائه می دهید زحمت کشیده اید و مسلما زمان بسیاری را صرف این کار کرده اید لذا اگر رندر بی کیفیت باشد تمام زحمت های شما به باد می رود و کار و طرح شما را زیر سوال می برد .کسی برای رندرگیری نهایی مناسب است که تجربه و مهارت کافی را در این فعالیت داشته باشید و به اصلاح این کاره باشد!

پردیس سازه صرفا برای کمک به کسانی که امکان خرید و تهیه این سیستم ها را ندارند پا به این عرصه گذاشته است .

این شرکت با حداقل هزینه ممکن این کاررا برای معماران و دانشجویانی که تمایل دارند طرح های خود را به این مرحله برسانند (مرحله نهایی رندرگیری) ، انجام می دهد.

این فعالیت پردیس سازه در مرحله اول به جهت کمک به افرادی است که در حال حاضر امکان تهیه این سیستم ها را ندارند اما معماران خلاق و خوش ذوقی هستند که طرح هایی زیبا و کاربردی طراحی می کنند و ارائه می دهند.

و در مرحله ی بعد این فعالیت به جهت این است که این مجموعه افتخار آشنایی با این افراد را داشته باشد تا از آن ها در قسمت های مختلف دعوت به همکاری به عمل آورد .

رندرگیری نهایی برای دانشجویان معماری نیز یکی دیگر از دلایل پردیس سازه برای این فعالیت است .در کارهای پروژه دانشجویی این عمل رایج است چرا که بطور معمول دانشجویان امکان تهیه این سیستم های گران قیمت را ندارند .

نه صرفا دانشجویان بلکه ممکن است افراد و معماران دیگر نیز نتوانند این سیستم ها را تهیه و به طور شخصی استفاده کنند و در اختیار داشته باشند .

پردیس سازه نیز برای این افراد راهکاری سنجیده طرح کرده است .
این افراد نیز می توانند طرح های خود را به پردیس سازه بسپارند تا طرح ها به رندر نهایی تبدیل شوند.

جمع بندی

امیدواریم که توانسته باشیم مشکل رندرگیری را برای افرادی که سیستم شخصی در دسترس ندارند حل کرده باشیم تا روز به روز شاهد به کاری گیری افراد و معماران خلاق بیشتری در مجموعه باشیم .

برای درخواست رندر و انیمیشن لطفا در واتساپ پیام بدین یا فرم زیر پر کنید.

درخواست رندر و انیمیشن و برآورد هزینه !
با پر کردن فرم درخواست و ارسال فایل از یک رندر ( رایگان ) بهره مند شوید!
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
گام 1 از 5
کارگاه؟

نمونه کار بیشتر در اینستاگرام

هزینه انیمیشن

رندر لومیون

امتیاز شما به این برگه؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲۳ رای